Tarptautiniai renginiai

2020 liepos

Virtualus „Hannover Messe“ verslo kontaktų renginys „Technology & Business Cooperation Days 2020“

2020-07-13 - 2020-07-16, 00:00

Liepos 13-16 d. Enterprise Europe Network partneriai kviečia pramonės, gamybos technologijų sektorių atstovus dalyvauti virtualiame „Hannover Messe“ verslo kontaktų renginyje „Technology & Business Cooperation Days 2020“.  

Renginio tikslas – apžvelgti išmanios gamybos sprendimus, technologijas, aptarti „Pramonė 4.0“ revoliuciją bei padėti Lietuvos ir užsienio įmonėms rasti naujų verslo partnerių ir aptarti potencialaus bendradarbiavimo galimybes.

Kodėl verta dalyvauti?

  • Gausite naujausią informaciją apie pramonės sektorių ir jo rezultatus;
  • Sukursite tarpvalstybinius ryšius ir bendradarbiavimą;
  • Rasite potencialius partnerius komercinėms, technologinėms bei mokslinių tyrimų veikloms;
  • Susipažinsite ir pasidalinsite patirtimi su ekspertais.  

 

Dalyvavimas kontaktų renginyje – nemokamas.

Į renginį jau užsiregistravo 500 dalyvių iš įvairių šalių! Išsami informacija apie renginį ir registracija tinklalapyje: https://technology-business-cooperation-days-2020.b2match.io/

Registracija vyksta iki liepos 7 d.

Iškilus klausimams kreipkitės: https://eenlietuva.eu/kontaktai/

2020 rugsėjo

Tarptautinis maisto sektoriaus verslo kontaktų renginys RIGA FOOD 2020

2020-09-07 - 2020-09-10, 00:00

Kviečiame maisto sektoriaus įmones dalyvauti Enterprise Europe Network organizuojamame tarptautiniame, virtualiame,  maisto sektoriaus verslo kontaktų renginyje „ RIGA FOOD 2020“, kuris vyks rugsėjo 7-10 dienomis Rygoje, Latvijoje.

Šis renginys yra puiki galimybė maisto sektoriaus įmonėms, ieškančioms partnerių: maisto gamintojų, su maisto sektoriumi susijusių paslaugų teikėjų bei tiekėjų. Renginys vyks prie tarptautinės parodos „Riga Food 2020“, kurio metu bus galimybė susipažinti su  maisto produktų tendencijomis, naujovėmis bei technologinėmis maisto sektoriaus kryptimis.

Kas gali dalyvauti  renginyje:

  • Mažos ir vidutinės įmonės, ieškančios ar siūlančios naujų produktų ar technologijų;
  • Maisto pramonės inovatyvių technologijų kūrėjai

Dalyvavimas renginyje yra NEMOKAMAS

KAIP VISKAS VYKS:

Virtualūs internetiniais susitikimai bus organizuojami  nuotoliniu būdu rugsėjo 7, 8 ir 9 dienomis. Prieš renginį gausite savo susitikimų grafiką ir reikiamą valandą  prisijungsite internetu dalyvauti 30 min. susitikime. Nuotoliniam susitikimui nereikalinga diegti jokių papildomų programų – jungsitės toje pačioje platformoje, tačiau svarbu, kad kompiuteryje būtų mikrofonas ir vaizdo kamera.

Fizinė verslo kontaktų renginio sesija vyks  rugsėjo 10 d. Rygoje ir bus daugiausiai skirta įmonėms, kurios dalyvaus parodoje „Riga Food 2020“ su stendais.

Kviečiame jau dabar registruotis adresu https://rigafood2020.b2match.io/

Registruojantis prašome pateikti kaip įmanoma daugiau informacijos apie savo įmonę bei produktus/ paslaugas. Efektyviai sistemos paieškai kviečiame užpildyti skiltį „MARKETPLACE“, kurios pagalba būsite dar daugiau matomi kitų platformos dalyvių. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti Jums tinkamas datas susitikimams.

DĖMESIO! Prie parodos, rugsėjo 9-12 dienomis,  organizuojamas  Baltijos šalių maisto inovacijų stendas. Kviečiame  universitetus, maisto technologijų ir plėtros institucijas, inovatyvių maisto produktų bei įrangos kūrėjus teikti  pasiūlymus pristatyti savo produktus parodos metu.  Atrinktiems dalyviams  dalyvavimas stende bus nemokamas. Siūlomos produkcijos aprašymus anglų kalba siųsti el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt  Vietų skaičius ribotas!

Iškilus klausimams, rašyti ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinti tel. +370 633 74431

 

2020 spalio

Tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys „TORINO FASHIONMATCH 2020“

2020-10-05 - 2020-10-08, 00:00

Spalio 5-8 dienomis Enterprise Europe Network partneriai Italijoje kviečia į tarptautinį, virtualų tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginį „TORINO FASHIONMATCH 2020“.

Renginys skirtas tekstilės ir mados sektoriaus atstovams: mados dizaineriams/stilistams, drabužių ir madingų aksesuarų prekių ženklams, tekstilės ir aksesuarų gamybos įmonėms, pardavimo agentams, mažmenininkams ir  mados parduotuvėms, elektroninės komercijos platformoms, viešųjų ryšių kompanijoms, rinkodaros ir verslo konsultantams, pirkėjams, ieškantiems partnerių užsienyje, taip pat  universitetams ir  MTEP  įstaigoms, ieškančioms  galimybių dalyvauti bendruose projektuose, bei norintiems pasidalinti žiniomis, idėjomis bei tekstilės sektoriaus naujovėmis.

TORINO FASHIONMATCH – jau penktus metus sėkmingai organizuojamas  renginys, vykstantis Turino (Italija) mados savaitės metu (spalio 3-9 dienomis). Renginio dalyviai taip pat turės galimybę nuotoliniu būdu dalyvauti įvairiuose seminaruose (https://torino-fashionmatch-2020.b2match.io/page-3801) bei stebėti mados pristatymus (https://torino-fashionmatch-2020.b2match.io/page-3101).

Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje yra nemokamas.

Daugiau apie renginį ir registracija: https://torino-fashionmatch-2020.b2match.io/  Nepamirškite užpildyti skiltį „Marketplace“ – tai padidins Jūsų matomumą kitų dalyvių atžvilgiu!

Registruotis galite iki rugsėjo 30 d.

 

Iškilus klausimams, rašykite ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinkite tel. +370 633 74431

 

Tarptautinių renginių, kuriuos organizuoja Enterprise Europe Network partneriai daugiau nei 50 šalių, duomenų bazė. Jei turite klausimų dėl konkretaus renginio prašome kreiptis į mūsų atstovybes.