Tarptautiniai renginiai

Tarptautinių renginių, kuriuos organizuoja Enterprise Europe Network partneriai daugiau nei 60 šalių, duomenų bazė: https://een.ec.europa.eu/events. Jei turite klausimų dėl konkretaus renginio prašome kreiptis į mūsų atstovybes.

2023 birželio

Jungtinė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių PPAR verslo misija į JAV: Čikaga

2023-06-03 - 2023-06-12, 00:00

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su LR garbės konsulatu Čikagoje, LR komercijos atašė JAV bei Enterprise Europe Network partneriais JAV, 2023 birželio 3-12 d. organizuoja verslo misiją į Čikagą, kartu sudalyvaujat ir NALB forume*, kuris vyks birželio 7-8 d.

Registracija ir visa informacija apie forumą svetainėje: www.nalbforum.com.  *Į renginį būtina išankstinė registracija: NALB Forum | North American Lithuanian Business Forum

Papildomai dalinamės kovo mėn. 28 d. virtualaus renginio „Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas: pristatymas Lietuvos įmonėms“ transliacijos įrašu.

Forumo tikslas yra skatinti prekybinius ir investicinius ryšius tarp Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų bei Kanados, suburti Lietuvos ir Šiaurės Amerikos verslo lyderius ir profesionalus abipusiai naudingiems verslo projektams Šiaurės Amerikoje ir Lietuvoje, sukurti platformą abipusiai naudingam bendradarbiavimui. Pagrindinis dėmesys  šiemet forume bus skiriamas penkioms sektorinėms temoms: gyvybės mokslų, pažangiosios gamybos ir paslaugų, startuolių, filmų ir pramogų industrijos, transporto ir logistikos sektoriams.

Planuojama, kad Forume dalyvaus apie 300 dalyvių, dalis kurių bus pakviečiami pagal Rūmų delegacijos poreikius bei verslo sritis. Verslo misijos programoje numatyti ir individualūs susitikimai pagal įmonių poreikius.

Čikagos verslo misija įgyvendinama pagal naują kvietimą Naujos Galimybės LT Vilniaus PPAR projektą*.

Iš projekto ko-finansuojama 70 proc. dalyviui. Biudžetas skirtas kelionės, vietos transporto, apgyvendinimo bei dienpinigių išlaidoms padengti vienam įmonės darbuotojui.

Reikalavimai projekto* dalyviams:

Finansavimą gali gauti tik įmonės, atitinkančios žemiau pateiktus kriterijus:

  • SVV subjektas, EVRK – gamintojas, paslaugos teikėjas
  • Bent 50 % įmonės apyvartos sudaro pajamos už pačių pagamintą produkciją/suteiktas paslaugas
  • Nėra išnaudota de minimis pagalbos suma (200.000 EUR per tris metus)
  • Įmonė nepatiria finansinių sunkumų
  • Nepaskirstytas nuostolis (jei toks yra) + rezervai < ½ kapitalas

 

Susidomėjusius prašome susisiekti:

Vilniuje  –  Deimantė Vilčinskaitė, el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. 8 616 79552.

Kaune – Agnė Jaraitė el. p. agne.jaraite@chamber.lt tel. 8 623 73520.

Klaipėdoje – Urtė Darulytė, e. p. urte.darulyte@kcci.lt, tel. 8 46 390860.

Šiauliuose – Aistė Čepaitienė, e. p. aiste.cepaitiene@sccic.lt, tel. 8 616 09730.

2023-06-8/9. Hibridinis verslo kontaktų renginys „Innovat&Match Brokerage Event 2023“

2023-06-08 - 2023-06-09, 00:00
BOLOGNAFIERE, Piazza della Costituzione, 3 Bologna, Italy

Š. m. birželio 8-9 d. Enterprise Europe Network kviečia dalyvauti hibridiniame verslo kontaktų renginyje „Innovat&Match Brokerage Event 2023“, kurį organizuoja partneriai Bolonijoje (Italija).

Verslo kontaktų renginys, skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms, mokslinių tyrimų įstaigoms, startuoliams, klasteriams, valdžios institucijoms, inovacijų skatinimo įstaigoms, vyks 18-os tarptautinės parodos R2B – RESEARCH TO BUSINESS (https://en.rdueb.it/) metu.

Verslo kontaktų renginys „Innovat&Match Brokerage Event 2023“ suteiks unikalią dviejų dienų  galimybę mažoms ir vidutinėms įmonėms susitikti su potencialiais technologijų bei mokslinių tyrimų partneriais, pristatyti savo gaminius, paslaugas ir projektų idėjas. Pagrindinės renginio temos – skaitmeninės technologijos, ekologija ir urbanistika, kūrybiškumas ir visuomenė. Temų detalizacija pateikiama nuorodoje: https://innovatmatch-2023.b2match.io/page-4771

Š. m. birželio 8 d. susitikimai vyks BOLOGNAFIERE (Piazza della Costituzione, 3, 40128 Bologna), o birželio 9 d. susitikimai vyks virtualiai renginio platformoje: https://innovatmatch-2023.b2match.io/

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti nors vieną bendradarbiavimo partnerių paieškos kategoriją „Marketplace Items”. Registruojantis „Attendance“ skiltyje būtina nurodyti, kuriomis dienomis ir valandų intervalais dalyvausite susitikimuose „Matchmaking Session“.

Registracija iki š. m. birželio 6 d., susitikimų pasirinkimas nuo š. m. gegužės 12 d.

Susitikimų trukmė: iki 30 min.

Renginio kalba: anglų.

Išsamesnė informacija ir registracija renginio platformoje:

https://innovatmatch-2023.b2match.io/

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis:

MARIJUS MURALIS

+370 684 89643

m.muralis@lic.lt

VŠĮ LIETUVOS INOVACIJŲ CENTRAS

 

Birželio 27 - 30 d. Klaipėdos PPA rūmai kviečia dalyvauti verslo misijoje į Turiną (Italija)

2023-06-27 - 2023-06-30, 00:00
Mercato Centrale Torino, Piazza della Repubblica, n. 25 (2° Floor) Turin, Italy

Birželio 27 – 30 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia dalyvauti rūmų rengiamoje verslo misijoje į Turiną (Italija). Verslo misija yra skirta tekstilės sektoriaus įmonėms. Jos programoje numatytas dalyvavimas „TORINO FASHION MATCH 2023“ renginyje. Individualių susitikimų metu (B2B) įmonių atstovai galės užmegzti verslo kontaktus su potencialiais verslo partneriais. Taip pat planuojama dalyvauti mados pristatymuose bei vakaro renginiuose.

Registracija į šį renginį jau prasidėjo! Ji vyksta b2match platformoje, kurioje galite pateikti informaciją apie savo įmonę bei Jūsų siūlomą / ieškomą prekę ar paslaugą. Platformoje matysite kitas renginyje dalyvausiančias įmones bei užsiregistravę – galėsite kviesti jas į susitikimus, kurie įvyks verslo misijos metu.

Dalyvavimo verslo misijoje kaina – nuo 900 Eur (Į kainą įskaičiuoti transporto ir apgyvendinimo kaštai). Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kelionę ir apgyvendinimą įmonės gali planuotis ir savarankiškai.

Verslo misijoje dalyvausiančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms yra galimybė finansuoti dalį verslo misijos kaštų iš rūmų vykdomo projekto pagal ES priemonę „Naujos galimybės LT“. Atitinkančioms projekto nustatytus reikalavimus įmonėms, gali būti kompensuojama iki 620 Eur vienam SVV įmonės atstovui kelionės, dienpinigių ir apgyvendinimo kaštų.

Išsamesnė informacija el. paštu: daniela.dirzininkaite@kcci.lt arba tel.: 846 390863.

Tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys „Torino Fashion Match 2023“

2023-06-28 - 2023-06-30, 00:00
Villa Sassi, Strada al traforo di Pino, 47 Torino, Italy

Birželio 28-30 dienomis Enterprise Europe Network partneriai Italijoje kviečia į tarptautinį tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginį  „Torino Fashion Match 2023“, kuris vyks Italijoje, Turino mieste, viloje Sassi.

Torino Fashion Match 2023 – jau 8 metus sėkmingai organizuojamas  renginys, vykstantis Turino mados savaitės metu (birželio 27 – liepos 3 d ).

Renginys skirtas tekstilės ir mados sektoriaus atstovams: mados dizaineriams/ stilistams, drabužių ir madingų aksesuarų prekių ženklams, tekstilės ir aksesuarų gamybos įmonėms, pardavimo agentams, mažmenininkams ir  mados parduotuvėms, elektroninės komercijos platformoms, viešųjų ryšių kompanijoms, rinkodaros ir verslo konsultantams, pirkėjams, ieškantiems partnerių užsienyje, taip pat  universitetams ir  MTEP  įstaigoms, ieškančioms  galimybių dalyvauti bendruose projektuose, bei norintiems pasidalinti žiniomis, idėjomis bei tekstilės sektoriaus naujovėmis.

Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje yra nemokamas.

Daugiau apie renginį ir registracija: https://torino-fashion-match-2023.b2match.io/

*Užpildę savo įmonės profilį nepamirškite užpildyti skilties „Marketplace“ – tik tuomet Jūsų pasiūlymas atsiras renginio pasiūlos zonoje: https://torino-fashion-match-2023.b2match.io/components/27900

Registracija į B2B renginį –  iki  birželio 22 d.

Iškilus klausimams, rašykite:

Daugiau apie Turino mados savaitės renginius:

Šiais metais mados  renginio programą sudaro:

Daugiau informacijos: https://torino-fashion-match-2023.b2match.io/page-4101

Galimybė Lietuvos  mados kūrėjams!

Dėmesio!

Mados dizaineriai, gamybos įmonės ir tvarūs prekių ženklai (skirta tvarių ir žiedinių prekių ženklų parodos seansui!), norintys sulaukti tarptautinio matomumo Turino mados savaitės pasirodymų metu, turi galimybę pristatyti savo kolekcijas ant podiumo!

Pristatymo sąlygas rasite  čia: https://prod5.assets-cdn.io/event/9582/assets/8321121453-a9dc5a0cc7.pdf

2023 liepos

Vilniaus PPAR verslo misija į Turkiją: Izmiras ir Stambulas

2023-07-02 - 2023-07-06, 00:00

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su IBWN – International Women Business Network, LR ambasada Turkijoje, Izmiro prekybos rūmais bei Enterprise Europe Network partneriais Izmire  – Egėjo jūros regiono pramonės rūmais 2023 liepos 2-6 d. organizuoja verslo misiją į Turkiją: Izmiras ir Stambulas.

Maloniai kviečiame dalyvauti įvairių verslo sektorių atstovus, kuriems aktuali Turkijos rinka (tiek eksportuojančias, tiek importuojančias ar verslo plėtrą planuojančias įmones, verslo asociacijas).

Verslo misijos programoje numatyti susitikimai su Izmiro prekybos rūmais ir EBSO – Egėjo jūros regiono pramonės rūmais, ESIAD – Egėjo pramonininkų ir verslininkų asociacija, B2B susitikimai, apsilankymas Egėjo laisvojoje zonoje bei individualūs susitikimai Stambule ir susitikimas su DEiK (the Foreign Economic Relations Board of Türkiye).

PLANUOJAMA PROGRAMA

Liepos 2 Skrydis Vilnius – Stambulas – Izmiras
Liepos 3 Apvalaus stalo diskusija Egėjo jūros regiono pramonės rūmuose
Susitikimas su ESIAD – Egėjo pramonininkų ir verslininkų asociacija
Liepos 4 B2B susitikimai Izmiro prekybos rūmuose
Apsilankymas ir susitikimai Egėjo laisvojoje zonoje https://www.esbas.com.tr/
Vakarienė Izmire
Liepos 5 Skrydis Izmiras – Stambulas
Individualūs susitikimai Stambule
Susitikimas ir vakarienė su DEiK
Liepos 6 Skrydis Stambulas – Vilnius

 

Vietų skaičius ribotas. Registracija vykdoma iki gegužės 31 d. užpildant anketą ir sumokėjus avansą: Registracija į verslo misiją į Turkiją. Izmiras

Orientacinė verslo misijos kaina ~1200 Eur. Galutinė kaina bus patikslinta, patvirtinus dalyvių skaičių ir suderinus visus susitikimus. Į kainą įskaičiuota skrydžiai Vilnius-Stambulas-Izmiras, apgyvendinimas Izmire ir viena nakvynė Stambule, pervežimai Izmire ir Stambule, dalinis maitinimas renginių metu,  b2b organizavimo išlaidos.

Registracijai patvirtinti, prašome apmokėti avansą 800 Eur į Vilniaus PPAR sąskaitą skrydžio bilietų ir apgyvendinimo rezervacijoms užtikrinti.

Rekvizitai pavedimui:

Gavėjas: VILNIAUS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAI
Įmonės kodas: 110067639
PVM kodas: LT100676314
Banko rekvizitai: A/s LT19 7044 0600 0030 8798, AB SEB bankas
Paskirtis: Avansinis mokėjimas už verslo misiją į Turkiją: Izmiras

 

Jei turite klausimų,  kreiptis į Deimantę Vilčinskaitę, Vilniaus PPAR Eksporto plėtros vadovę,  el. p.  deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. 8 616 79552.

 

2023 lapkričio

Kviečiame teikti paraiškas mokymams apie pasaulinio lygio gamybos praktikas Japonijoje

2023-11-06 - 2023-11-10, 00:00

Informuojame, kad Enterprise Europe Network, veikiančio Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose,  partneriai, ES – Japonijos centras (angl. EU – Japan centre), siekdamas gerinti ES įmonių konkurencingumą, kviečia teikti paraiškas mokymo programai, kurios metu bus pristatomos Japonijos pasaulinio lygio gamybos metodikos (angl. World Class Manufacturing).

Mokymo programą sudaro:

  • Giluminė Japonijos gamybos metodikos analizė
  • Japonijos pramonės ekspertų pranešimai
  • Japonijos įmonės „Gemba“ lankymas
  • Apsilankymo aptarimas
  • Kita.

Šie 5 dienų mokymai, kuriuos nuo 1992 m. organizuoja ES – Japonijos centras, pateikia nuodugnią Japonijos gamybos metodikos analizę, siekiant pagerinti ES įmonių konkurencingumą ir jų produktų bei paslaugų kokybę.

Mokymai planuojami: 2023 m. lapkričio  6-10 dienomis.

Paraiškų teikimo galutinis terminas: 2023 m. birželio 7 d.

Mokymai vyks: Japonijoje, Tokijuje.

Mokymuose kviečiami dalyvauti  įvairių pramonės šakų atstovai, turintys inžinerinį arba mokslinį išsilavinamus, taip pat asmenys, turintys tiesioginės įtakos įmonės gamybos strategijai.

Daugiau informacijos ir registracija: https://www.eu-japan.eu/events/world-class-manufacturing-mission-I