Renginių kalendorius

<< 2019 vasario >>
PATKPŠS
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Renginių archyvas

2019 vasario

Verslo kontaktų renginys "BIOFACH / VIVANESS 2019 - B2B Matchmaking" Niurnberge (ekologiškas maistas ir kosmetika)

2019-02-13 - 2019-02-16, 00:00
Messezentrum 1, Messezentrum 1 Niurnberg, Germany

Esate ekologiško maisto produktų ar kosmetikos verslo atstovai ir norite pasiekti naujas tarptautines rinkas? O gal rasti naujų komercinių ar technologinių verslo galimybių?
Reklamuoti savo įmonę su konkrečiu pasiūlymu ar prašymu bei gauti paramą ir patarimus po susitikimų?

Jei atsakėte ar bent susimąstėte apie atsakymą – „Taip“, tuomet Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia dalyvauti Vokietijoje vyksiančių parodų Biofach/Vivaness metu organizuojamuose verslo kontaktų renginiuose.

Per kelis metus BIOFACH tapo pasaulyje pirmaujančia ekologiškų maisto produktų paroda. Kartu, su tuo pačiu metu vykstančia, VIVANESS, gamtos ir organinės kosmetikos gaminių paroda, kasmet pritraukia vis daugiau dalyvių ir lankytojų. Praėjusiais metais parodose dalyvavo daugiau nei 3200 dalyvių iš daugiau nei 70 šalių.
Parodų metu vyksiančiuose įmonių kontaktų renginiuose, įmonės, per joms skirtas 30 min., turės puikią galimybę rasti potencialius tarptautinius partnerius bei daugiau sužinoti apie ekologiško maisto, gėrimų, sveikatos ir mitybos pasaulį.

Kontaktų renginiai vyks vasario 13-16 d. Niurnberge, Vokietijoje.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį čia.

Registracija vyksta iki vasario 14 d.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Enterprise Europe Network, veikiantį Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, tel. 8 – 623 73 520 arba el. paštu: agne.jaraite@chamber.lt

Ekonominės veiklos vykdytojo statusas, jo nauda verslui

2019-02-07, 00:00
Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Danės g. 17 Klaipėda, Lithuania

Vasario 7 d., ketvirtadienį, 11 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei juose veikiantis Europos įmonių tinklas kviečia dalyvauti verslo konsultacijose kartu su Muitinės departamentu „Ekonominės veiklos vykdytojo statusas, jo nauda verslui“.

AEO “atsiradimo” apžvalga (trumpas proceso nuo prašymo leidimui išduoti iki leidimo išdavimo pristatymas);
Nauda verslui (kas jau taikoma, kas bus ateityje); ES sudaryti tarpusavio pripažinimo susitarimai;
Kokiais atvejais turėti leidimą yra privaloma (supaprastinimai), įskaitant ne tik teisinius, bet ir tiekėjų reikalavimus;
Verslui dažniausiai kylantys klausimai ir sunkumai pildant klausimyną bei teikiant prašymą;
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį gavus leidimą;
Verslui svarbi informacija: duomenų bazė internete ir t.t., bendradarbiavimas su Muitine.
Konsultaciją veda: Muitinės departamento Ūkio subjektų patikrinimo skyriaus pareigūnės Janina Zeniauskienė ir Meilutė Krajutienė.

Išsamesnė informacija ir registracija el.p.: een@kcci.lt

Verslo kontaktų renginys “CONTACT – Business Meetings 2019“ Leipcige

2019-02-05 - 2019-02-08, 00:00
CCL – Congress Center Leipzig, Seehausener Allee 1 Leipzig, Germany

2019 m. vasario 6 d. Leipcigo mieste Vokietijoje vyks tarptautinis verslo kontaktų renginys “CONTACT–Business Meetings”, kuris organizuojamas tarptautinių parodų „Z“ ir „Intec“ metu.

Tiksliniai sektoriai:

 • Metalo apdirbimo pramonė ir gamybos technologijos
 • Dalys, komponentai, moduliai ir surinkimas
 • Mašinos, įrenginiai ir įrankiai
 • Automatizacijos procesai ir robotika
 • Plastikų gamybos technologijos
 • Matavimai, procesų ir kokybės kontrolė
 • Elektronika ir elektrotechnika
 • Paslaugos pramonei ir kt.

Daugiau informacijos čia.

2019 sausio

Tarptautinės parodos: kintantys tarptautinio verslo modeliai, prisitaikymas ir galimybių išnaudojimas. Praktiniai parodų organizatoriaus patarimai įmonėms

2019-01-22, 09:30 - 11:30
Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai, Vytauto pr. 29 Kaunas, Lithuania

Seminaro temos:

 1. Trilypis įmonės dalyvavimo tarptautinėse parodose modelis.
 2. Ką jūs perkate dalyvavimui parodoje? (parodos organizatoriaus pasiūlymo analizė).
 3. Efektyvus dalyvavimas tarptautinėse parodose: kaip sugeneruoti papildomą potencialių klientų srautą ir pranešti partneriams apie savo dalyvavimą parodoje.

Kavos pertrauka (10-15 min)

 1. Augančios internetinės platformos (marketplaces): grėsmė, alternatyva ar papildomumas dalyvavimui parodose?
 2. Elgesys parodose ir susidomėjimo skatinimas bendraujant su klientais.
 3. Esminės tobulintinos sritys, remiantis parodų analize: patarimai dalyviams.

Seminaro pranešėjas   

Sigitas Brazinskas – tarptautinės plėtros ekspertas, bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio kompanijomis, joms plečiantis į įvairias rinkas, įmonėms kuriant ir įgyvendinant rinkodaros ir plėtros planus, teikia konsultacijas ir rekomendacijas tobulinimui ir konkurencingumo didinimui, veda mokymus, dirbantis tarptautinių organizacijų ir kompanijų vykdomuose projektuose, atlieka tyrimus. Jis taip pat yra tarptautinių parodų organizatorių ir internetinių platformų atstovas Baltijos šalyse. Ilgalaikė praktinė patirtis Šiaurės regione (Švedija, Danija) ir kitose rinkose (Rusija, Ukraina, Centrinė Azija).  Plačiau: www.value.lt.

Renginys organizuojamas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network Lietuva. Renginys nemokamas, tačiau registracija būtina.

Pasiekus maksimalų dalyvių skaičių, registracija į seminarą negalima.
Lauksime Jūsų kituose renginiuose!

Kilus klausimams kreipkitės: Ingrida Braziūnienė, tel. (8633) 74431, ingrida.braziuniene@chamber.lt

German-Baltic Digital Summit 2019

2019-01-21, 12:00 - 18:30
Rheinterrasse Düsseldorf, Joseph-Beuys-Ufer 33 Düsseldorf, Germany

German-Baltic Digital Summit 2019 yra pirmas toks renginys, kuris į Diuseldorfe vyksiančią tarptautinę konferenciją sukvies Vokietijos ir Baltijos šalių įmones ir valdžios atstovus. Kartu norima aptarti esamą plėtros kryptį, galimybes ir įvairius projektus.

Baltijos šalys Estija, Latvija ir Lietuva yra laikomos Europos skaitmenizacijos pavyzdžiu: su 5g tinklu, regione išvystytu plačiajuosčiu ryšiu, didele įvairove internetinių administracinių paslaugų. Šios šalys taip pat laikomos IT srities startuolių scena, kur dienos šviesą išvydo tokios technologijų įmonės kaip „Skype“, „TransferWise“ ir „Starship“. Mažosios Baltijos šalys yra ideali skaitmeninio testavimo laboratorija e-administravimo, IT saugumo, X-Road, Blockchain ir daugeliui kitų skaitmeninių sprendimų. Vokietijos įmonėms tai suteikia puikias verslo galimybes.

Dėl šios priežasties, Vokietijos ir Baltijos šalių viršūnių susitikimas padės užmegzti ryšius tarp įmonių atstovų iš tokių sričių, kaip IRT, programinė įranga, e-valdžia, kibernetinis saugumas, išmanieji miestai, logistikos sprendimai ir pramonės 4.0. Tai suteikia vokiečiams galimybę mokytis iš skaitmenizacijos Baltijos šalyse bei rasti novatoriškų partnerių.

 • Pirmoje panelinėje diskusijoje bus kalbama apie Baltijos šalių modelio pavyzdinę funkciją Vokietijai, taip pat ir apie galimybes jį perkelti. Šioje diskusijoje dalyvaus aukšto rango Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos ūkio ministerijų atstovai.
 • Tuoj po to vyks IT-podiumo diskusija, kurios tema: „Skaitmeninis administravimas ir e-valdžia – koks ateities kelias yra realus“. Antroji IT podiumo diskusija bus apie elektroninio saugumą ir duomenų apsaugą.
 • Po šio podiumo paraleliai vyks trys ekspertinės diskusijos, orientuotos į e-valdžią, elektroninį saugumą ir išmaniuosius miestus.

Taip pat bus galimybė dalyvauti individualiuose susitikimuose su potencialiais verslo partneriais iš Vokietijos. Šių susitikimų metu Lietuvos bendrovės turės galimybę ne tik plačiau pristatyti Baltijos šalių skaitmenizavimo pažangą, bet ir užmegzti tiesioginius kontaktus su galimais partneriais iš Vokietijos.

___________________________________________________________________________________________

Jei Jūsų įmonė taip pat nori gauti naudos iš Vokietijos intereso Baltijos šalimis, SAVE THE DATE – laikas aplankyti pirmąjį Vokietijos ir Baltijos šalių skaitmeninį aukščiausiojo lygio susitikimą Diuseldorfe.

DĖMESIO! Registracijos anketa jau uždaryta, dėl galimybės prisijungti prie delegacijos rašykite info@ahk-balt.org arba matas.brilius@ahk-balt.org.

_________________________________________________________

Daugiau informacijos čia.

Kontaktų renginys mados sektoriui Amsterdame

2019-01-20 - 2019-01-21, 00:00
North Hall, Europaplein 8 Amsterdam, Netherlands

Kviečiame dalyvauti verslo kontaktų renginyje mados sektoriui Amsterdame, tarptautinės parodos Modefabriek metu

2019 m. sausio 20-21 d. Enterprise Europe Network partneriai Nyderlanduose organizuoja 8-ąjį verslo kontaktų renginį „EU FashionMatch“ mados sektoriaus įmonėms, tarptautinės parodos Modefabriek metu, Amsterdame.

Renginys skirtas:

drabužių ir madingų aksesuarų gamintojams, platintojams ir agentams, mažmeniniams pardavėjams, pirkėjams, pardavimo platformoms;

įmonėms teikiančioms paslaugas mados sektoriui;

mados ženklams ir dizaineriams, kurie siūlo skirtingų segmentų drabužius ir aksesuarus.

Daugiau informacijos čia.

Seminaras „ES finansavimo priemonės verslui“

2019-01-16, 12:30 - 16:00
Park Inn, Donelaičio g. 27 Kaunas, Lithuania

Seminaras apie finansavimo galimybes įmonėms, gerąją projektų įgyvendinimo praktiką, LVPA ekspertai pristatys finansavimo naudą, rizikas bei jų valdymą.

Kilus klausimams kreipkitės: Ingrida Braziūnienė, tel. (8633) 74431, ingrida.braziuniene@chamber.lt

Registracija čia.

Seminaro programa čia.

2018 gruodžio

Verslo sėkmės formulė Ukrainoje

2018-12-03, 13:00 - 16:30
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, T. Kosciuškos g. 30 Vilnius, Lithuania

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), bendradarbiaudamas su Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje, Ūkio ministerija ir Verslia Lietuva  kviečia Lietuvos verslininkus į renginį apie verslą Ukrainoje prieš gruodžio 6-7 d. Kijeve vyksiantį 4-ąjį Lietuvos – Ukrainos ekonomikos forumą.
Daugiau informacijos ir registracija čia.

2018 lapkričio

Verslo kontaktų renginys „CyberMatch 2018“

2018-11-28 - 2018-11-29, Visos dienos renginys
Olympia London, Hammersmith Road Kensington, United Kingdom

Susitikite su įmonėmis dirbančiomis kibernetinio ir informacijos saugumo sektoriuose bei praplėskite savo įmonės bendradarbiavimo ribas.

Verslo kontaktų renginys “The Nordic Organic & Natural Matchmaking” Malmėje, Švedijoje

2018-11-14 - 2018-11-15, Visos dienos renginys
Malmömässan Exhibition & Congress Centre, Mässgatan 6 Malmö, Sweden

Š. m. lapkričio 14-15 d. Malmės mieste Švedijoje vyks tarptautinis verslo kontaktų renginys “The Nordic Organic & Natural Matchmaking”, kuris organizuojamas tarptautinių parodų „Nordic Organic Food Fair“ ir „Natural Products Scandinavia“ metu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10