Renginio laikas

2019 kovo 13 — 2019 kovo 15
00:00

Renginio vieta

Map Unavailable

Lietuvos – Ukrainos verslo Tarybos vardu Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje kviečia Lietuvos verslininkus dalyvauti verslo misijoje į Poltavą (Ukrainą) 2019 m. kovo 13-15 dienomis.

Vizito metu numatomas dalyvavimas verslo forume „Ukraina-Lietuva: EU patirtis“, susitikimai su Poltavos administracijos vadovais, Poltavos prekybos ir pramonės rūmais, verslo asociacijomis ir verslo įmonėmis (atsižvelgiant į mūsų delegacijos poreikius). Enterprise Europe Network partneriai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir NVO „Spozhyvach“ (Dnipro) Ukrainoje – forumo metu Poltavoje organizuoja nemokamą verslo kontaktų renginį.

Programą ir daugiau informacijos rasite čia.

Registracija vykdoma iki vasario 28 d. Registracijos forma: Registracija į verslo misiją į Poltavą
Dėl registracijos kreiptis į Deimantę Vilčinskaitę, Vilniaus PPAR Eksporto plėtros vadovę,
el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. 8 616 79552.

Renginio laikas

2019 kovo 14 — 2019 kovo 15
00:00

Renginio vieta

Vienna City Hall
1010 Vienna, Lichtenfelsgasse 2, Feststiege 1, Vienna

Loading Map....

Kovo 14-15 dienomis kviečiame dalyvauti verslo kontaktų renginiuose „International B2B Software Days 2019“ , kuris vyks Vienoje, Austrijoje.

  • Įkvepiančios kalbos
  • Neformalus pokalbis su Gerhard Eschelbeck, „Google Inc.“ saugumo ir privatumo viceprezidentu.
  • Iš anksto suorganizuoti verslo kontaktų susitikimai
  • Startuolių prisistatymai ir investicijų paieškos
  • Teminiai seminarai, kuriuose daugiausia dėmesio bus skiriama naujausioms AI, 5G, atvirų duomenų, žmogiškųjų išteklių, ITEA – klasterio programinės įrangos intensyvių sistemų kolektyviniams tyrimams, prieigai prie tarptautinių rinkų, „Fiware“, vaizdinės kompiuterijos, žaidimų temoms bei kaip bendradarbiauti su įmonėmis.

Registracija iki vasario 28 d.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį čia.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Enterprise Europe Network, veikiantį Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, tel. 8 – 633 74431 arba el. paštu: ingrida.braziuniene@chamber.lt