Tarptautiniai renginiai

Rgs 2017

Verslo kontaktų renginys “CosmeticBusiness 2017” Varšuvoje

2017-09-27, Visos dienos renginys
EXPO XXI, Hall 4, Ignacego Prądzyńskiego street 12/14 Warsaw, Poland

Europos įmonių tinklo (Enterprise Europe Network) partneriai Lenkijoje š. m. rugsėjo 27 d. organizuoja verslo kontaktų renginį “CosmeticBusiness 2017”, kuris vyks tarptautinės parodos „CosmeticBusiness 2017 Poland“ metu.

Spa 2017

Verslo kontaktų renginys energetikos srityje Brazilijoje

2017-10-03 - 2017-10-06, 08:00 - 17:00
Fortaleza CE, CE Fortaleza, Brazil

EEN tinklo partneriai Brazilijoje kviečia mažo-vidutinio dydžio įmones (MVĮ) dalyvauti ES finansuojamoje misijoje-kontaktų užmezgimo renginyje kuris vyks Fortalezoje, Brazilijoje š.m. spalio 3-6 dienomis. Pagrindinis misijos dėmesys sutelktas bendradarbiavimui tarp įmonių, besispecializuojančių atsinaujinančios energetikos srityje („Renewable Energy“). Organizatorių atrinktų įmonių kelionės išlaidos bus padengtos 80% programos LCBA (Low Carbon Business Action in Brasil) lėšomis.

"Smarter Region" - tarptautinė konferencija ir verslo kontaktų renginys

2017-10-05, Visos dienos renginys
Technical University of Ostrava, 17. listopadu Ostrava, Czech Republic

Lietuvos inovacijų centre veikianti Europos įmonių tinklo (EĮT) atstovybė kartu su Moravijos – Silezijos prekybos rūmais kviečia į tarptautinę konferenciją ir verslo kontaktų renginį „Smarter Region“, spalio 5 d. vyksiantį Ostravoje, Čekijoje.

Šio renginio tikslas yra suburti platų būrį įmonių, universitetų ir tyrėjų iš visos Europos ir paskatinti juos dalintis projekto idėjomis, taip sukuriant naujus ryšius tarp verslo ir tyrėjų. Konferencijos metu kviestiniai pranešėjai taip pat skaitys pranešimus daiktų interneto, telemedicinos, naujos kartos tvariosios energetikos, išmaniųjų miestų ir kt. temomis.

Verslo kontaktų renginys „Tour d‘Europe“

2017-10-06, Visos dienos renginys
Eden Hotel Früh am Dom, Sporergasse 1 Köln, Germany

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su kolegomis ir pagrindiniais organizatoriais iš Vokietijos kviečia Lietuvos įmones į tarptautinį verslo kontaktų renginį Kiolne maisto ir gėrimų sektoriams „Tour d‘Europe“. Renginys vyks spalio 6 d. (1 diena prieš tarptautinę parodą ANUGA). Šios Enterprise Europe Network iniciatyvos tikslas yra paskatinti aktyvesnį bendradarbiavimą tarp maisto produktų ir gėrimų gamintojų bei platintojų.

Verslo kontaktų renginys Contact-Contract parodos metu

2017-10-09 - 2017-10-10, 00:00
Brno Exhibition Centre, Hall A2, Vystaviste 1 Brno, Czech Republic

Europos įmonių tinklas (EĮT) ir Brno regiono prekybos, pramonės ir amatų rūmai šių metų spalio 9 – 10 dienomis vykstančios Contact-Contract tarptautinės pramoninės inžinerijos parodos metu organizuoja verslo kontaktų renginį.

Kadangi renginys yra organizuojamas EĮT, galimas dalinis finansavimas pagal Inoconnect priemonę. Daugiau informacijos: http://paramaverslui.eu/inoconnect/

Energetikos sektoriaus verslo kontaktų renginys RENEXPO 2017

2017-10-25 - 2017-10-26, Visos dienos renginys
Warszawskie Centrum EXPO XXI, Prądzyńskiego 12/14 Warsaw, Poland

Europos įmonių tinklo (Enterprise Europe Network) partneriai Lenkijoje š. m. spalio 25-26 d. organizuoja verslo kontaktų renginį, vykstantį parodos “Poland RENEXPO 2017” metu. Renginys skirtas įmonėms, ieškančioms verslo, technologinio ar mokslinio bendradarbiavimo partnerių užsienyje ir dirbančioms atsinaujinančios ir decentralizuotos energijos gamybos, naujoviško ir efektyvaus energijos panaudojimo, protingo ir efektyvaus energijos paskirstymo ir saugojimo bei su energija susijusių paslaugų srityse.

Lap 2017

Verslo kontaktų renginys „Subcontractor Connect“

2017-11-14 - 2017-11-15, Visos dienos renginys
Elmia fair Jönköping, Sweden – Hall D, Subcontractor Connect Area, Elmiavägen 15 JÖNKÖPING, Sweden

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su kolegomis ir pagrindiniais organizatoriais iš Švedijos kviečia Lietuvos įmones į tarptautinį verslo kontaktų renginį „Subcontractor Connect“, skirtą automobilių pramonės, įskaitant sunkvežimius ir autobusus, statybos ir kitų įrenginių bei komponentų tiekėjams ir pirkėjams. Renginys vyks lapkričio 14-15 d. Jončiopinge (Švedija), tarptautinės subrangos parodos „Elmia Subcontractor“ metu. Šios Enterprise Europe Network iniciatyvos tikslas yra paskatinti aktyvesnį potencialių tiekėjų ir stambių pirkėjų bendradarbiavimą.

Tarptautinis technikos ir gamyklų inžinerijos forumas 2017

2017-11-28, 00:00
AUSTRIAN FEDERAL ECONOMIC CHAMBER, Wiedner Hauptstraße 63 Vienna, Austria

Europos įmonių tinklo (Enterprise Europe Network) partneriai Austrijoje š. m. lapkričio 28 d. organizuoja verslo kontaktų renginį “INTERNATIONAL MACHINERY AND PLANT ENGINEERING FORUM 2017”. Renginys skirtas įmonėms, ieškančioms verslo, technologinio ar mokslinio bendradarbiavimo partnerių užsienyje ir dirbančioms pramoninės gamybos, įrengimų ir mašinų, medžiagų technologijų, kalnakasybos technologijų, gamyklų projektavimo ir priežiūros bei aparatūros inžinerijos srityse.

 

Tarptautinių renginių, kuriuos organizuoja Enterprise Europe Network partneriai daugiau nei 50 šalių, duomenų bazė. Jei turite klausimų dėl konkretaus renginio prašome kreiptis į mūsų atstovybes.